Вуличні урни - сучасні, стильні, якісні

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 21.03.2024 о 19:19:06
Вуличні урни - сучасні, стильні, якісні, фото 1
Опис пропозиції:
Вуличні урни - необхідний предмет у будь-яку пору року, проте, з настанням тепла, необхідність розміщення урн у громадський місцях зростає. Розмістити урни вуличні варто і у парках, і просто на вулицях, і на дитячих майданчиках, і на прибудинковій території, адже завдяки їх наявності сміття навкруги стає менше.
До речі, сьогодні урни - це не просто кошик незрозумілої форми та кольору, вуличні урни можуть стати додатковим елементом ландшафтного дизайну, вписуватись у різні стилі та кольорову гаму, виготовлені з різних матеріалів.
Для комунальних господарств, власників приватних будівель, державних організацій, власників комерційних підприємств компанія-виробник Rud Garden пропонує перелік вуличних урн, серед якого можна обрати саме той варіант, який стане найбільш актуальним для кожного з замовників.
Садові урни від виробника виготовлені тільки з металу, а також у поєднанні металу (оцинкованої сталі) з фасадом, з ДПК “під дерево”. Садові урни мають різні розміри та бувають різних типів (наприклад, з попільничками або без них, з нижнім вивантаженням сміття або з можливістю вкладати в урну поліетіленовий пакет з його легкою заміною тощо).
Більше інформації шукайте на сайті компанії.
Від: Андрій
На сайті з: 28 грудня 2023 р.
Дніпро, Дніпропетровська область
Ціна: 1000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №101641 Вуличні урни - сучасні, стильні, якісні на board.if.ua переглянуто: 27 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Різне: