Виготовлення адресних табличок

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 05.05.2021 о 09:16:24
Виготовлення адресних табличок, фото 1
Опис пропозиції:
Виготовлення адресних табличок. Умань

Адресна табличка - це необхідний атрибут кожної будівлі: котеджу, офісу, ресторану, адміністративної будівлі тощо. Вона допомагає знайти необхідну адресу, розмістити назву вулиці та номер будинку.
Наша компанія пропонує широкий вибір адресних табличок. Дизайн таблички можна обрати з каталогу чи розробити індивідуально. Адресні таблички бувають плоскі та об’ємні, світлові та несвітлові. Їх виготовляють з пластику, металу, акрилу та композиту.
Адресна табличка може не тільки прикрасити ваш будинок, а й стати чудовим подарунком.

Адресные таблички на дом помогут прибавить эстетического вида Вашему зданию, а также укажут точный адрес, по которому легко будет Вашим друзьям и родственникам найти номер и улицу Вашего дома. Мы предлагаем Вам новый современный дизайн - бледные унылые таблички уже в прошлом! Нестандартная форма, табличка в виде домика, и много интересных предложений и цветовых решений, освещения. Таблички изготовляются из пластика ПВХ, метала, композита. На основу клеится пленка oracal высшего качества. Таблички не выгорают, и всегда прекрасно смотрятся в любую погоду.


Виготовлення табличок на будинки
Виготовлення адресних табличок. Металеві, пластикові, з композиту, оригінальні та світлові. Стійкі до атмосферних впливів. Виготовлення з висоякісних матеріалів. Виготовляємо вказівні знаки усіх видів. Доступні ціни.
Тел: (093)8352000, (097)8714292.
Адрес: м. Умань, вул.Шевченка, 23а, оф. 13 «Сити Центр» .
e-mail : umanbm@gmail.com
сайт: www.brand-maker.com.ua
Від: Максим
Ціна: 1 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Максим
Умань
Черкаська область

Оголошення №52494 Виготовлення адресних табличок на board.if.ua переглянуто: 436 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: