Виготовлення та ремонт грохотів, верхніх і нижніх решіт, клавіш соломотряса

Інше
Тип: Приватне
Додано: 29.01.2023 о 16:02:46
Виготовлення та ремонт грохотів, верхніх і нижніх решіт, клавіш соломотряса, фото 1
Опис пропозиції:
Виготовляємо під одиничні та серійні замовлення підбарабання, решетні стани, нижні і верхні решета, шнекові транспортери, стрясні дошки, подрібнювачі (січкарні), клавіші соломотряса різної складності та конфігурації до усіх комбайнів, представлених на території України. Можливість індивідуальних розробок та конструкцій за кресленнями та зразками замовника.
Для нового підбарабання, решетного стану, грохота всі деталі виготовляються на верстатах з ЧПУ, що покращує якість і довговічність виробу вцілому. Зварювання всіх підбарабань виконується в спеціальному кондукторі, що забезпечує точність геометрії та якість готового виробу.
При ремонті проводимо попереднє дефектування, відновлення геометрії (при необхідності), виготовлення нових деталей.
Проводячи капітальний ремонт, використовуємо всі можливі види механічної обробки металу на сучасному обладнанні з ЧПУ (точіння / різання (токарна обробка); свердління; фрезерування; стругання і довбання; протягування і прошивання; шліфування й полірування), а також гнуття металу.
Від: АГРАРНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ ТОВ
Рівне і район
Ціну не вказано
Можливий торг
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87289 Виготовлення та ремонт грохотів, верхніх і нижніх решіт, клавіш соломотряса на board.if.ua переглянуто: 23 раз(и,ів)