Як діяти, якщо при перевірці чека ПРРО на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» з’являється повідомлення «Помилка перевірки підпису»?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.04.2024 о 15:35:39
Опис пропозиції:
Як діяти, якщо при перевірці чека ПРРО на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» з’являється повідомлення «Помилка перевірки підпису»?Якщо при перевірці фіскального чеку з’являється повідомлення «Помилка перевірки підпису», то для перевірки та з’ясування причин виникнення помилки суб’єкту господарювання необхідно зробити скріншот фіскального чека з Елекронного кабінету (режиму пошуку фіскального чека) та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС на електронну пошту prro@tax.gov.ua
Інформація про фіскальний чек з’являється на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» у разі:
фіскалізації чека у режимі онлайн – після отримання на пристрій підтвердження його фіскалізації на фіскальному сервері ДПС;
фіскалізації чека у режимі офлайн – після отримання від пристрою пакету даних про чеки сформовані в режимі офлайн (після відновлення зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером ДПС).
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №101887 Як діяти, якщо при перевірці чека ПРРО на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» з’являється повідомлення «Помилка перевірки підпису»? на board.if.ua переглянуто: 28 раз(и,ів)