За перше півріччя запоріжці спрямували на соціальне забезпечення п'ять мільярдів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.07.2023 о 11:50:02
Опис пропозиції:
У січні-червні платники податків регіону перерахували до пенсійного і соціальних фондів 5 мільярдів 78 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у червні надходження єдиного внеску перевищили 1 мільярд гривень.
Нагадаємо, 19 липня – останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за попередній квартал фізичними особами-підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність і членами фермерських господарств.
Граничний термін сплати єдиного внеску, нарахованого за червень 2023 року роботодавцями за найманих працівників, припадає на 20 липня, а для гірничих підприємств – 28 липня.

Актуальну інформацію про оподаткування читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93517 За перше півріччя запоріжці спрямували на соціальне забезпечення п'ять мільярдів гривень на board.if.ua переглянуто: 79 раз(и,ів)