За який період податковий орган має право надіслати запит про подання документації з трансфертного ціноутворення?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.06.2023 о 11:18:13
Опис пропозиції:
Запит надсилається не раніше 01 жовтня року, що настає за календарним роком, в якому таку контрольовану операцію (операції) було здійснено (підпункт 39.4.5 пункту 39.4 статті 39 ПКУ).
Відповідно до підпункту 39.4.4 пункту 39.4 статті 39 ПКУ на запит центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, платники податків протягом 30 календарних днів з дня отримання запиту подають документацію з трансфертного ціноутворення щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті.
Документація з трансфертного ціноутворення подається платником податків до контролюючого органу, зазначеного у запиті.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92298 За який період податковий орган має право надіслати запит про подання документації з трансфертного ціноутворення? на board.if.ua переглянуто: 97 раз(и,ів)