Загальна капсула Ленватініб, що перебуває у розпорядженні 10 мг, в Інтернеті за найнижчою ціною від експортера ліків

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 29.04.2021 о 09:06:26
Загальна капсула Ленватініб, що перебуває у розпорядженні 10 мг, в Інтернеті за найнижчою ціною від експортера ліків, фото 1
Опис пропозиції:
Капсула Lenced 10 мг - це композиція Ленватінібу 10 мг, що є загальною назвою торгової марки Lenvima. Це протипухлинний препарат, вироблений Zydus Oncosciences. Він належить до класу ліків, який називається інгібітором тирозинкінази, його призначають для лікування раку щитовидної залози. Він зупиняє або уповільнює ріст ракових клітин.

Деталі продукту:

Фірмова назва: Lenced 10mg
Склад: Ленватиніб 10 мг
Виробник: Zydus Oncosciences
Форма: капсула
Упаковка: Смужка з 10 капсул
Країна походження: Індія

Купуйте капсулу Ленватініб Lenced 10 мг за найнижчою ціною. Міжнародний експортер ліків від раку Oddway International пропонує капсулу Lenced 10 мг за доступною ціною з швидкими послугами доставки по всьому світу. Ми є оптовим продавцем, дистриб’ютором та основним постачальником загальних ліків, фірмових або позабіржових ліків, ін’єкцій, засобів по догляду за шкірою, товарів для здоров'я жінок та інших фармацевтичних продуктів. Якщо ви хочете замовити ліки за найнижчою ціною, тоді Oddway International - найкраще місце для покупки. Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатись про ціну капсули Lenced 10 мг або інші загальні ціни на ліки.

Не соромтеся звертатися до нас:

sales@oddwayinternational.com
Skype: Oddway2010
WeChat: Oddway2010
Від: Oddway International
Ціну не вказано
Стан: Хороший - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Oddway International
Ukraine

Оголошення №65328 Загальна капсула Ленватініб, що перебуває у розпорядженні 10 мг, в Інтернеті за найнижчою ціною від експортера ліків на board.if.ua переглянуто: 30 раз(и,ів)