Закон № 1978-ІХ. З 11 липня 2023 року запроваджуються обмеження щодо тютюнових виробів

Інше
Тип: Приватне
Додано: 24.07.2023 о 15:49:40
Опис пропозиції:
З 11 липня 2023 року набули чинності норми Закону України від 16 грудня 2021 року № 1978-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну», яким забороняється, зокрема, виробництво (крім виробництва для експорту), оптова і роздрібна торгівля та імпорт для реалізації на території України:
- сигарет, у яких рівні викидів нікотину, смоли та монооксиду вуглецю в диму однієї сигарети перевищують: нікотину - 1 міліграм, смоли - 10 міліграмів, монооксиду вуглецю - 10 міліграмів;
- тютюнових виробів, що містять такі добавки:
вітаміни або інші добавки, які створюють враження, що тютюновий виріб має переваги для здоров'я або призводить до зменшення ризиків для здоров'я, або становить менший ризик для здоров'я;
кофеїн, таурин чи інші добавки та стимуляторні сполуки, що асоціюються з енергійністю та/або життєвою силою;
добавки, що мають властивості робити викиди кольоровими;
добавки, що полегшують вдихання диму або засвоєння нікотину;
добавки, що мають канцерогенні, мутагенні або репродуктивно токсичні властивості у неспаленій формі;
- сигарет та тютюну для самокруток, що містять смако-ароматичні добавки у будь-яких компонентах, таких як фільтр, папір, упаковка, капсула або мають будь-які технічні характеристики, що дозволяють змінювати запах чи смак сигарет, тютюну для самокруток або інтенсивність диму;
- сигарет та тютюну для самокруток, фільтр, папір або капсула яких містить тютюн або нікотин;
- тютюну для перорального вживання.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93732 Закон № 1978-ІХ. З 11 липня 2023 року запроваджуються обмеження щодо тютюнових виробів на board.if.ua переглянуто: 66 раз(и,ів)