Закон № 3219: Для платників І та ІІ групи, що мають податкову адресу на прифронтових територіях (в тому числі можливих бойових дій) зберігається прав

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.08.2023 о 14:44:32
Опис пропозиції:
Закон № 3219: Для платників І та ІІ групи,
що мають податкову адресу на прифронтових територіях (в тому числі можливих бойових дій) зберігається право добровільної сплати єдиного податку
З першого серпня набув чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким передбачено скасування можливості для фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку першої та другої групи не сплачувати єдиний податок. Однак для платників І та ІІ групи, що мають податкову адресу на прифронтових територіях (в тому числі можливих бойових дій) зберігається право добровільної сплати єдиного податку.
Зокрема, законом установлено, що з 1 серпня 2023 року фізичні особи- підприємці - платники єдиного податку першої та другої групи, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України станом на дату початку бойових дій або тимчасової окупації, мають право не сплачувати єдиний податок за період з першого числа місяця, в якому почалися бойові дії на відповідній території, виникла можливість бойових дій або почалася тимчасова окупація такої території, до останнього числа місяця, в якому було завершено такі активні бойові дії, припинено можливість бойових дій або завершено тимчасову окупацію.
Платники, які скористалися правом не сплачувати єдиний податок, не заповнюють декларацію за період, в якому податок не сплачувався. Крім того, контролюючий орган не проводить для них нарахування авансових внесків з єдиного податку.
Звертаємо увагу, дати початку та завершення активних бойових дій, виникнення та припинення можливості бойових дій або початку та завершення тимчасової окупації визначаються відповідно до даних Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.
Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, визначається у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94305 Закон № 3219: Для платників І та ІІ групи, що мають податкову адресу на прифронтових територіях (в тому числі можливих бойових дій) зберігається прав на board.if.ua переглянуто: 81 раз(и,ів)