Запоріжці отримають майже п'ять мільйонів податкової знижки

Інше
Тип: Приватне
Додано: 27.06.2023 о 11:35:13
Опис пропозиції:
З початку року до органів ДПС за податковою знижкою звернулось 1496 мешканців регіону. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, за результатами розрахунків їм буде виплачено майже 5 мільйонів гривень.
Нагадаємо, податкова знижка надається громадянам, які отримували офіційну заробітну плату і понесли певні витрати. Зокрема, це сплата за навчання, благодійні внески, відсотки за користування іпотечним житловим кредитом, страхові платежі і пенсійні внески недержавним організаціям, витрати за переобладнання власного транспортного засобу з використанням біопалива та інші.
Компенсацію можна оформити лише за витратами минулого року, на наступний рік вона не переноситься. Для цього необхідно звернутися до податкової служби і подати декларацію разом із довідкою про доходи та документами, що підтверджують витрати. Це можна зробити до кінця 2023 року. Направити декларацію в електронній формі можна скориставшись приватною частиною Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua).
Докладно про податкову знижку – за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023/informatsiyni-povidomlennya/668147.html.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92889 Запоріжці отримають майже п'ять мільйонів податкової знижки на board.if.ua переглянуто: 109 раз(и,ів)