Запоріжці перерахували до держбюджету 3,4 мільярда гривень податків

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.07.2023 о 14:55:12
Опис пропозиції:
У січні-червні запорізькі платники податків спрямували до державного бюджету 3 мільярди 388 мільйонів гривень. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у червні до бюджету надійшло 557 мільйонів гривень податків і зборів.
За перше півріччя у структурі надходжень держбюджету майже 38 відсотків – це сплата податку на доходи фізичних осіб, 34 відсотки займає податок на додану вартість, 10 відсотків – військовий збір, 9 відсотків – податок на прибуток тощо.
Нагадаємо, більшість податкових сервісів для платників реалізовані в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua).
Крім того, більше двох десятків Е-послуг доступні в смартфоні – чат-бот InfoTAX надає можливість отримати відомості про реєстраційні та облікові дані, квитанції про обробку документів, сплачені податки та податковий борг, дані СЕА ПДВ та СЕА РПСЕ, дані ЄРПН та ЄРАН, дату включення до реєстрів та інші. Приєднатися: https://t.me/infoTAXbot.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93551 Запоріжці перерахували до держбюджету 3,4 мільярда гривень податків на board.if.ua переглянуто: 88 раз(и,ів)