Запоріжці сплатили до бюджетів громад майже десять мільярдів гривень ПДФО

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.01.2023 о 13:46:09
Опис пропозиції:
У 2022 році до місцевих бюджетів регіону надійшло 9 мільярдів 833 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, з яких у грудні скарбниці отримали 1 мільярд 201 мільйон гривень. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.
Нагадаємо, базова ставка ПДФО складає 18 відсотків з доходів, нарахованих (виплачених, наданих), у тому числі, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.
Законодавством встановлено, що у 2023 році мінімальна заробітна плата за місяць становитиме 6700 гривень, а прожитковий мінімум на одну працездатну особу – 2684 гривні.

Отримуйте більше інформації про нарахування і сплату податків на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87729 Запоріжці сплатили до бюджетів громад майже десять мільярдів гривень ПДФО на board.if.ua переглянуто: 41 раз(и,ів)