Запоріжці сплатили до місцевих бюджетів майже три мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.05.2023 о 16:29:37
Опис пропозиції:
З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 2 мільярди 952 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, надходження ПДФО у загальних доходах бюджетів склали майже 75 відсотків.
У квітні запорізькі платники спрямували до скарбниць громад понад 800 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.
Нагадаємо, відповідно до норм Податкового кодексу України передбачено наступні пільги платникам ПДФО:
- не включення до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу окремих видів доходів, зазначених у статті 165 ПКУ;
- отримання податкової знижки (стаття 166 ПКУ);
- отримання податкової соціальної пільги, за умови, що розмір заробітної плати на місяць не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (стаття 169 ПКУ).

Більше інформації стосовно нарахування і сплати податків читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №91845 Запоріжці сплатили до місцевих бюджетів майже три мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб на board.if.ua переглянуто: 105 раз(и,ів)