Запоріжці сплатили до скарбниць громад п'ять мільярдів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.06.2023 о 12:50:47
Опис пропозиції:
За п'ять місяців платники податків регіону спрямували до місцевих бюджетів 5 мільярдів 39,6 мільйона гривень. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у травні до скарбниць надійшло 1 мільярд 95 мільйонів гривень.
Більша частина податкових находжень у січні-травні припадає на податок на доходи фізичних осіб – 75 відсотків від загальної суми. На другому місці у доходах бюджетів громад – єдиний податок (12 відсотків), на третьому – плата за землю (8 відсотків).
Нагадаємо, зведену інформацію про розмір та дату встановлення на відповідних територіях ставок місцевих податків і зборів, а також про встановлені податкові пільги розміщено на вебпорталі ДПС: https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/.
З рішеннями місцевих рад можна ознайомитись за посиланням: https://tax.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/.

Запоріжці впевнено тримають економічний фронт і підтримують українську армію. Дякуємо кожному! Наближаємо перемогу разом!

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92331 Запоріжці сплатили до скарбниць громад п'ять мільярдів гривень на board.if.ua переглянуто: 132 раз(и,ів)