Запоріжці спрямували до бюджетів громад 326 мільйонів гривень плати за землю

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.05.2023 о 16:23:57
Опис пропозиції:
За чотири місяці до місцевих бюджетів регіону надійшло 326 мільйонів гривень плати за землю. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, найбільші суми земельного податку і орендної плати забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи – 315 мільйонів 600 тисяч гривень.
У квітні запорізькі власники і користувачі земель поповнили скарбниці громад майже на 84 мільйони гривень.
Нагадаємо, 30 травня – останній день сплати плати за землю (земельний податок або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за квітень 2023 року.
Також зазначимо, відповідно до п.п. 69.14 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Кодексу (у редакції Закону № 3050) власники та користувачі земельних ділянок не нараховують та не сплачують плату за землю (земельний податок та/або орендна плата) на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих російською федерацією:
– фізичні особи за 2022 рік – з 1 січня до 31 грудня; за 2023 рік – з першого числа місяця, в якому було визначено щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій або тимчасової окупації, до останнього числа місяця, в якому було завершено активні бойові дії або тимчасова окупація на відповідній території;
– юридичні особи та фізичні особи-підприємці за 2022 рік – з 1 березня до 31 грудня; за 2023 рік – з першого числа місяця, в якому було визначено щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій або тимчасової окупації, до останнього числа місяця, в якому було завершено активні бойові дії або тимчасова окупація на відповідній території.
Детальніше про новації в оподаткуванні земельних ділянок – за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/677693.html.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №91843 Запоріжці спрямували до бюджетів громад 326 мільйонів гривень плати за землю на board.if.ua переглянуто: 59 раз(и,ів)