Запоріжці спрямували до місцевих скарбниць 482 мільйони гривень плати за землю

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.08.2023 о 11:51:43
Опис пропозиції:
За перше півріччя до місцевих бюджетів регіону надійшло 482 мільйони гривень плати за землю. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, підприємства, організації та установи сплатили 465 мільйонів гривень.
У червні запорізькі власники і орендарі земель перерахували до місцевих скарбниць 78 мільйонів 300 тисяч гривень.
З початку року суб'єкти господарювання-юридичні особи подали до податкової служби 2874 декларації з земельного податку та 1805 – з орендної плати.
Нагадаємо, 31 липня – останній день сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності за червень 2023 року.
Актуальні роз'яснення з питань нарахування, обчислення, сплати земельного податку і орендної плати, зокрема, під час воєнного стану, доступні за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/plata-za-zemlyu.
Більше податкової інформації читайте на сторінках субсайту податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94033 Запоріжці спрямували до місцевих скарбниць 482 мільйони гривень плати за землю на board.if.ua переглянуто: 90 раз(и,ів)