Запорізькі банки сплатили майже 29 мільйонів з виплачених своїм вкладникам процентів

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.07.2020 о 10:09:25
Запорізькі банки сплатили майже 29 мільйонів з виплачених своїм вкладникам процентів, фото 1
Опис пропозиції:
У першому півріччі фінансові установи Запорізького регіону перерахували до державного бюджету 28 мільйонів 733 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб з нарахованих процентів за вкладами (без даних великих підприємств, які зареєстровані у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Показники надходжень перевищили минулорічні більш ніж на два мільйони або на 8 відсотків. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.
Щомісячно від запорізьких платників державна скарбниця отримує, в середньому, 4,8 мільйона гривень ПДФО з відсотків за депозитами.
Найбільші платежі за шість місяців спрямували суб'єкти господарської діяльності м. Запоріжжя – майже 27 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 578 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 539 тисяч, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 204 тисячі, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 159 тисяч тощо.
Нагадаємо, ставка податку на доходи фізичних осіб з процентів від депозитних банківських рахунків, вкладів у кредитних спілках тощо складає 18 відсотків. Відповідно до ст. 170.4. Податкового кодексу України інформація про суми банківського рахунку або ощадного сертифіката чи вкладу члена кредитної спілки, нараховані проценти, а також відомості про вкладників не передаються до контролюючого органу, тобто залишаються конфіденційними.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №53963 Запорізькі банки сплатили майже 29 мільйонів з виплачених своїм вкладникам процентів на board.if.ua переглянуто: 150 раз(и,ів)