Запорізькі бюджети отримали пів мільярда гривень єдиного податку

Інше
Тип: Приватне
Додано: 07.06.2023 о 15:13:56
Опис пропозиції:
У січні-квітні до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 501 мільйон 300 тисяч гривень єдиного податку. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у квітні платники спрощеної системи оподаткування спрямували до скарбниць громад 143 мільйони гривень.
З початку року фізичні особи-підприємці сплатили 364 мільйони 600 тисяч гривень єдиного податку, суб'єкти господарювання-юридичні особи – 98 мільйонів гривень, представники агросектору – 38 мільйонів 500 тисяч гривень.
Нагадаємо, завтра, 30 травня – останній день сплати єдиного податку для платників з особливостями оподаткування за квітень 2023 року.
Також зазначимо, відповідно до п.п. 69.33 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України не нараховується та не сплачується єдиний податок четвертої групи з площі сільськогосподарських угідь та земель водного фонду, що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди, у податкових періодах, коли на цих територіях ведуться активні бойові дії або території тимчасово окуповані збройними формуваннями російської федерації:
– 2022 рік – з 1 березня за податкові періоди, коли на територіях, на яких розташовані такі сільськогосподарські угіддя та землі водного фонду, ведуться активні бойові дії або території тимчасово окуповані збройними формуваннями російської федерації, до дати завершення на таких територіях активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією (крім територій, на яких ведення активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією завершені до 1 травня 2022 року, оскільки на них не поширюється дія підпункту 69.33 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення");
– 2023 рік – за податкові періоди, коли на територіях, на яких розташовані такі сільськогосподарські угіддя та землі водного фонду, ведуться активні бойові дії або території тимчасово окуповані збройними формуваннями російської федерації, до дати завершення на цих територіях активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92095 Запорізькі бюджети отримали пів мільярда гривень єдиного податку на board.if.ua переглянуто: 98 раз(и,ів)