Запорізькі імпортери сплатили до держбюджету 51 мільйон гривень акцизного податку

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.06.2023 о 12:47:22
Опис пропозиції:
За п'ять місяців запорізькі компанії спрямували до державного бюджету 51 мільйон гривень акцизного податку з ввезеної на територію України підакцизної продукції.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у травні від підприємств-імпортерів до бюджету надійшло 16 мільйонів 300 тисяч гривень.
Нагадаємо, 20 червня – останній день подання декларації акцизного податку за травень 2023 року. А 30 червня завершується термін сплати акцизного податку за травень.
На вебпорталі ДПС у новому розділі "Онлайн навчання" є підрозділ "Акцизний податок", який допоможе платникам у складанні та поданні декларації акцизного податку, акцизної накладної, розрахунку коригування, заявок на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового. Переходьте за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/aktsizniy-podatok/.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92327 Запорізькі імпортери сплатили до держбюджету 51 мільйон гривень акцизного податку на board.if.ua переглянуто: 95 раз(и,ів)