Запорізькі компанії і організації спрямували до бюджетів півмільярда гривень податку на прибуток

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.09.2023 о 15:59:09
Опис пропозиції:
З початку року підприємства, організації і установи регіону сплатили до бюджетів усіх рівнів 501 мільйон гривень податку на прибуток. Відповідно бюджетного розподілу до державної скарбниці спрямовано 418 мільйонів гривень, до бюджетів громад направлено майже 83 мільйони гривень.
У серпні з прибутків запорізьких суб'єктів господарювання до бюджетів надійшло 110 мільйонів гривень. Так, до держбюджету перераховано 90,5 мільйона гривень, до місцевих бюджетів – понад 19 мільйонів гривень.
Нагадаємо, 29 вересня – останній день подання звіту про контрольовані операції за 2022 рік, а також повідомлення про участь у міжнародній групі компаній за 2022 рік. Крім того, цього дня спливає термін сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств з пунктів обміну іноземних валют за серпень.
Також зазначимо, про особливості переходу на сплату податку на прибуток для платників, які перебували на спрощеній системі, можна дізнатись в інформаційному листі № 4/2023 "Повернення" на довоєнну систему оподаткування: особливості переходу", розміщеному на вебпорталі ДПС у рубриці "Інформаційні матеріали" та у рубриці "Інформаційні листи" розділу "Важлива інформація".
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №95836 Запорізькі компанії і організації спрямували до бюджетів півмільярда гривень податку на прибуток на board.if.ua переглянуто: 73 раз(и,ів)