Запорізькі підприємства спрямували до місцевих бюджетів майже 67 мільйонів гривень податку на прибут

Інше
Тип: Приватне
Додано: 14.07.2020 о 09:25:53
Запорізькі підприємства спрямували до місцевих бюджетів майже 67 мільйонів гривень податку на прибут, фото 1
Опис пропозиції:
У першому півріччі підприємства, організації і установи регіону сплатили до місцевих бюджетів 66 мільйонів 907 тисяч гривень податку на прибуток, що на 28 тисяч більше ніж торік (без показників великих платників, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.
Податок на прибуток залишається серед основних джерел доходів бюджетів області. Так, до скарбниці м. Запоріжжя надійшло – 48,7 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 6,2 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 3,2 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – понад 2,5 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 1,2 мільйона, Запорізького району – більш ніж мільйон гривень тощо.
Всього у Запорізькій області станом на початок липня на обліку перебувало 955 платників податку на прибуток.
Податок, основна ставка якого становить 18 відсотків, нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами.
Нагадаємо, 10 серпня 2020 року – останній календарний день подання податкової декларації з податку на прибуток за І півріччя 2020 року.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №53980 Запорізькі підприємства спрямували до місцевих бюджетів майже 67 мільйонів гривень податку на прибут на board.if.ua переглянуто: 86 раз(и,ів)