Запорізькі підприємці підключили п'ять тисяч "РРО в смартфоні" та класичних касових апаратів

Інше
Тип: Приватне
Додано: 19.07.2023 о 11:52:03
Опис пропозиції:
З початку війни представники бізнесу регіону зареєстрували понад п'ять тисяч одиниць касової техніки.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, платники податків підключили 3360 програмних реєстраторів розрахункових операцій та 1867 звичайних касових апаратів. З початку цього року суб'єкти господарювання оформили 1285 "РРО в смартфоні" та 749 класичних РРО.
Нагадаємо, програмні РРО від податкової служби надаються безкоштовно. Передбачено можливість їх встановлення на будь-яку техніку, що функціонує на платформах Windows, Android, iOS та WEB. Ознайомитися з керівництвом користувача безкоштовного ПРРО можна за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha.
Детальна інформація про використання програмних РРО, зокрема, відеоуроки, презентаційні матеріали, запитання-відповіді, нормативно-правові акти та багато інших матеріалів доступні за лінком: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93520 Запорізькі підприємці підключили п'ять тисяч "РРО в смартфоні" та класичних касових апаратів на board.if.ua переглянуто: 89 раз(и,ів)