Запорізькі підприємці спрямували до місцевих бюджетів більше мільярда гривень єдиного податку

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.11.2022 о 13:23:22
Опис пропозиції:
У січні-жовтні представники малого і середнього підприємництва сплатили до місцевих бюджетів регіону 1 мільярд 181 мільйон гривень єдиного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у жовтні підприємці спрямували до скарбниць громад майже 137 мільйонів гривень.
З початку року найбільші суми єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці, які перебувають у першій-третій групі, також значні надходження забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи та агровиробники.
Нагадаємо, 30 листопада – останній день сплати єдиного податку з юридичних осіб платниками єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за жовтень 2022 року. Крім того, цього дня завершується термін сплати єдиного податку платниками ІІІ групи, які використовують особливості оподаткування у розмірі 2 відсотки доходу, за результатами поданих декларацій за жовтень 2022 року.

Більше інформації про особливості нарахування та сплати єдиного податку читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №85922 Запорізькі підприємці спрямували до місцевих бюджетів більше мільярда гривень єдиного податку на board.if.ua переглянуто: 53 раз(и,ів)