Запорізькі підприємці зареєстрували майже 1800 касових апаратів "в смартфоні"

Інше
Тип: Приватне
Додано: 22.09.2023 о 15:32:05
Опис пропозиції:
З початку року представники запорізького бізнесу зареєстрували 2702 одиниці касової техніки. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, підприємці підключили 1782 програмних реєстраторів розрахункових операцій та 920 звичайних касових апаратів.
У червні платники оформили у податковій службі 715 РРО, зокрема, 521 програмний РРО та 194 класичних РРО.
Запорізькі підприємці надають перевагу саме "РРО в смартфоні", адже програмне забезпечення надається податковою службою безкоштовно та є легким і зручним у використанні. Його можна встановити на будь-який гаджет, що працює на операційних системах WEB, Android, iOS та Windows.
Так, функціонал ПРРО від ДПС передбачає: відкриття та автозакриття зміни; формування, реєстрацію, видачу чеків; друк та відправку фіскальних чеків покупцям на електронну пошту чи месенджери; додавання товарів і послуг у чек з номенклатури або вручну; довідник ставок податків, ведення довідників номенклатури; використання сканера штрих-кодів; додавання штрих-коду марки акцизного податку; різні форми розрахунку; оформлення знижки або повернення товару на окремий товарі або чек; формування та перегляд Х-звіту та Z-звіту; відправку звіту до фіскального сервера тощо.
Детально про можливості програмних РРО читайте за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94328 Запорізькі підприємці зареєстрували майже 1800 касових апаратів "в смартфоні" на board.if.ua переглянуто: 104 раз(и,ів)