Запорізькі водокористувачі і добувні підприємства сплатили до бюджетів 38 мільйонів гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 07.06.2023 о 15:19:04
Опис пропозиції:
За чотири місяці від підприємств регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 37 мільйонів 300 тисяч гривень рентної плати за спеціальне використання води.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, запорізькі водокористувачі направили до державного бюджету 9 мільйонів 300 тисяч гривень, до спецфонду – 11 мільйонів 200 тисяч гривень, до місцевих скарбниць – 16 мільйонів 800 тисяч гривень.
У квітні до скарбниць перераховано 900 тисяч гривень.
Крім того, з початку року за користування надрами компанії і організації спрямували 900 тисяч гривень рентної плати.
Також 280 суб'єктів господарювання подали до органів податкової служби області декларації з рентної плати за спеціальне використання води та за користування надрами.
Нагадаємо, 30 травня – останній день сплати за квітень рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини, за користування радіочастотним ресурсом України, за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України та за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Більше інформації з питань оподаткування читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92099 Запорізькі водокористувачі і добувні підприємства сплатили до бюджетів 38 мільйонів гривень на board.if.ua переглянуто: 46 раз(и,ів)