Запорізький бізнес спрямував до держбюджету понад 436 мільйонів гривень податку на прибуток

Інше
Тип: Приватне
Додано: 21.11.2023 о 16:19:54
Опис пропозиції:
З початку року запорізькі компанії, організації та установи сплатили до державного бюджету 436 мільйонів 500 тисяч гривень податку на прибуток.
Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Дмитро Шаповалов, у жовтні з прибутків підприємств регіону надійшло понад 8 мільйонів гривень.
Нагадаємо, платники податку на прибуток, які є власниками, орендарями, користувачами на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, зобов’язані визначати у складі податку на прибуток податок у вигляді мінімального податкового зобов’язання – позитивне значення різниці між сумою загального мінімального податкового зобов’язання та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок.
При цьому, тимчасово за 2022 та 2023 роки не нараховується та не сплачується загальне мінімальне податкове зобов’язання за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, та/або за земельні ділянки, визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди.
Детальну інформацію про нарахування і сплату податків читайте на сторінках сайту податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №97933 Запорізький бізнес спрямував до держбюджету понад 436 мільйонів гривень податку на прибуток на board.if.ua переглянуто: 20 раз(и,ів)