Айхен Воднева установка для дизеля економія витрати пального 15-30%

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 24.08.2022 о 23:02:07
Айхен Воднева установка для дизеля економія витрати пального 15-30%, фото 1
Опис пропозиції:
Де купити або як встановити Айхен Водень ? Дослідження Айхен Водень показали, що двигуни внутрішнього згоряння, додатково заправлені водневою сумішшю HHO вимагають менше палива і виробляють менше викидів вуглекислого газу.
Експерименти проводилися з метою оцінити вплив додавання HHO-газу, отриманий електрохімічним шляхом з води, до повітря у впускному колекторі прямого упорскування дизельного двигуна. Дослідження показують, що додавання HHO-газу може покращити ефективність процесу згоряння через різні властивості згоряння водневої суміші HHO в порівнянні з традиційними видами палива.
ПРО ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА З ВОДОРОДНИМИ HHO СИСТЕМАМИ
Економія палива при використанні систем HHO може досягати – 30%.
Обладнання, що рекомендується:
При встановленні водню на авто для досягнення найкращих показників економії палива потрібне правильне поєднання обладнання (генератор водню + електронний контролер). Електронні контролери регулюють витрату водню та керують сигналами датчиків автомобіля. На сайті vodorod.gaz.ck.ua ми пропонуємо різні електронні продукти, сумісні з усіма існуючими системами HHO.
Економити паливо з ННО системами можна на будь-якому автомобілі!
Наші Айхен Водород ННО системи з високотехнологічною електронікою, що контролює роботу генератора HHO, підходять як для бензинових, так і дизельних vodorod.gaz.ck.ua двигунів і можуть бути встановлені на – легкові автомобілі, вантажні автомобілі, комерційний транспорт, мікроавтобуси, трактори, човни, електрогенератори та будь-яку іншу техніку з двигуном внутрішнього згоряння.
Середні показники економії палива:
Автомобіль із дизельним двигуном 8-20%
Автомобіль із бензиновим двигуном 5-12%
Автомобіль із газовою установкою 5-20%
Від: voden
Черкаси, Черкаська область
Ціна: 2000 грн.
Стан: Інше - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №83185 Айхен Воднева установка для дизеля економія витрати пального 15-30% на board.if.ua переглянуто: 40 раз(и,ів)