Дой-пак з крафту - преміальний та сучасний вид упаковки

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 08.02.2024 о 18:06:04
Дой-пак з крафту - преміальний та сучасний вид упаковки, фото 1
Опис пропозиції:
Крафт - це особливий матеріал, який вже протягом кількох років стає все більш популярним та затребуваним у сфері упаковки. Приємний на дотик, крафт-папір використовується як упаковка у чистому вигляді, але компанія “Джерело” пропонує своїм замовникам послугу з виробництва пакетів дой-пак з крафту. Такі пакети частіше за все використовують для упаковки кави, чаю, бакалеї, солодощів та виготовляють з багатошарових металізованих матеріалів, зовнішнім шаром яких є саме крафт-папір.
Пакети з крафту - це вишукана, елегантна та дорога на вигляд упаковка, на яку можна нанести повнокольоровий друк і таким чином втілити у життя креативні та цікави варіанти брендування.
Пакети дой-пак - один з найбільш популярних видів упаковки. Вони зручні, гарно виглядають на полицях, мають спеціальну застібку зіп для відкриття та закриття пакету і неймовірно привабливо виглядають саме у крафті. Замовити пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту - це отримати ідеальний інструмент маркетингу та реклами, який буде продавати ваш товар! А у поєднанні з брендуванням на таких пакетах можна дійсно отримати упаковку мрії.
Компанія “Джерело” пропонує своїм замовникам пакети із зовнішнім шаром з крафту не тільки типу дой-пак. Також це можуть бути пакети гассет, стабіло, саше, тришовні пакети.
Від: Джерело
На сайті з: 12 вересня 2022 р.
Дніпро, Дніпропетровська область
Ціна: 1000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №100304 Дой-пак з крафту - преміальний та сучасний вид упаковки на board.if.ua переглянуто: 25 раз(и,ів)