Вакуум - сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 06.02.2024 о 19:25:20
Вакуум - сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело”, фото 1
Опис пропозиції:
Вакуумне пакування незамінне для продуктів, які швидко псуються: сири, ковбаси, риба, м’ясо. У спеціальних вакуумних пакетах продукти не тільки мають презентабельний зовнішній вигляд, а ще й надійно захищені від механічних пошкоджень, адже матеріал, з якого виробляють такий тип пакетів, має високу щільність та багатошарову структуру. Крім того, вони захищають від попадання бруду, пилу, сторонніх запахів і, до речі, мають подовжений строк зберігання.
Використання вакуумних пакетів для продуктів - це економічність, невелика вага, презентабельний зовнішній вигляд та можливість нанесення повнокольорового друку.
Компанія “Джерело” - український виробник різних видів пакетів для різних продуктів. Виробництво вакуумних пакетів - один з напрямків, якими займається компанія вже не один рік. Саме тут можна замовити вакуумні пакети різних типів та розмірів: пакети з центральним швом (для пакування кави, наприклад), пакети стабіло, вакуумний пакет-подушка, вакуумний пакет саше.
Крім вакуумної упаковки у виробника “Джерело” можна замовити пакети для продуктових та не продуктових товарів: кави, чаю, снеків, солодощів, бакалеї, кормів для тварин, спортивного харчування, автохімії, господарчих товарів.
Від: Джерело
На сайті з: 12 вересня 2022 р.
Дніпро, Дніпропетровська область
Ціна: 1000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №100240 Вакуум - сучасна упаковка продуктів від компанії “Джерело” на board.if.ua переглянуто: 25 раз(и,ів)