Розпис стін художній барельєф роспись стен Киев рисунок на стене

Інше
Тип: Приватне
Додано: 04.10.2020 о 01:04:51
Розпис стін художній барельєф роспись стен Киев рисунок на стене, фото 1
Опис пропозиції:
Понад 300 робіт у моєму виконанні - це гарантує Вам швидкість та якість виконання шедеврів на будь якій поверхні!
Якщо вам набридли нудні і одноманітні шпалери, а фарбована стіна для вас - це занадто нудно. Вихід для вас в даному випадку - створення на стіні авторського мистецтва. Художній розпис стін є справжнім мистецтвом, яке здатне прикрасити будь-який інтер`єр.


Головна перевага художнього розпису стін — можливість створити унікальне оформлення квартири. Оригінальний малюнок можна підібрати для будь-якої кімнати. Ванна й кухня — не виняток.

Підійде художній розпис стін не лише для житла, а й для оздоблення під'їзду, кафе, ресторану, різних розважальних закладів, офісу, фасаду будинку.

Художній розпис стін – це унікальна можливість зробити Ваш інтер’єр оригінальним, яскравим та неповторним . Розпис здійснюється акриловими фарбами – безпечними екологічними фарбами без запаху, що швидко висихають та стійкі до стирання. При бажанні малюнок на стіні може бути закріплений з допомогою лаку,. Тож пригляньтесь до свого інтерєру, може саме на вашій стіні буде майбутній шедевр!!!
Ціни 50$-100$ м.кв +380971137578 viber (Оксаніта) проживаю у Львівській обл. Виїжаю на великі об'єми робіт
Від: Оксана Художник Мізунська
Ціна:
100 USD
Стан: Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Оксана Художник Мізунська
Київ
Київська область

Оголошення №56660 Розпис стін художній барельєф роспись стен Киев рисунок на стене на board.if.ua переглянуто: 29 раз(и,ів)