Розпис стін художній ліпка барельєф Киев

Інше
Тип: Приватне
Додано: 04.06.2020 о 11:54:23
Розпис стін художній ліпка барельєф Киев, фото 1
Опис пропозиції:
По-різному можна використовувати барельєф, добре виглядає окреме панно або картина на порожній стіні. Площинна скульптура підходить для обробки камінів. Ніші добре виглядають з підсвічуванням, це буде створювати неповторні образи, світло зробить акцент на опуклості зображення. Таке зображення може прикрашати отвори, створювати різні імітації.

Такий вид обробки можна не виділяти кольором, це дозволить малюнку проявлятися в результаті гри світла і тіні, це виглядає чудово при штучному світлі. Ви можете самостійно вибрати, де хочете зробити акцент на декорі в цю хвилину, а що виділити трохи пізніше. Все що потрібно, це просто включити підсвічування.

Крім декоративної завдання, цей вид обробки прекрасно справляється з різними функціональними завданнями. Це допоможе приховати невеликі нерівності на стінах, всілякі комунікації, допоможе візуально змінити простір і об’єднати різні зони в приміщенні.

Цей вид обробки поєднує в собі об’ємний рельєф і колір розпису, що дозволяє отримати найрізноманітніші ефекти і поєднання.

Чому ж барельєф продовжує залишатися не самим затребуваним видом обробки? Відповідь полягає у високій вартості, адже багато людей помилково вважають, що такий барельєф це гіпсова конструкція. Це досить складна робота, вона ексклюзивна і її не можна повторити.

Незважаючи на високу вартість, створення барельєфа отриманий результат перевершить всі ваші очікування.

Барельєф — це чудова прикраса інтер’єру, це відповідний елемент, що дозволяє вдихнути життя в архітектурне оздоблення, зробити акцент на увазі і його унікальність, неповторність та високу майстерність художності.

Розпис, барельєф в сучасному інтер’єрі може використовуватися в самому несподіваному місці.

Безперечно, барельєф в інтер’єрі це гідна прикраса приміщення. На стіні перед його розміщенням потрібно звернути увагу на фон стін і освітлення.
Від: Оксана Художник
Ціна:
100 USD
Стан: Відмінний - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Оксана Художник
Київ
Київська область

Оголошення №52755 Розпис стін художній ліпка барельєф Киев на board.if.ua переглянуто: 577 раз(и,ів)