ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ Вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовл

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 14.07.2020 о 13:59:52
ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ Вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовл, фото 1
Опис пропозиції:
ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовляються різних форм і типів, із застосуванням найрізноманітніших матеріалів і технологій, несуть рекламний і інформаційний характер. Фасадна вивіска є важливою складовою іміджу компанії і служить своєрідною візитною карткою.
У виготовленні вивісок використовуються різні елементи зовнішньої реклами – світлові короби (лайтбокси), інформаційні та рекламні щити з пластику та акрилу, композитні панелі, дахові установки, об’ємні букви, таблички, банери, акріллайти, покажчики, об’ємні і плоскорельєфні логотипи та інше.
Виготовлення фасадних вивісок включає в себе наступні стадії- стадія дизайну, затвердження ескізів , безпосередньо виробництва та монтажу.
Вартість вивіски розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від обраних матеріалів, розмірів, наявності або відсутності підсвічування, складності виготовлення самої конструкції та її подальшого монтажу. Ви можете звернутись до наших менеджерів, які проконсультують та допоможуть у вирішенні поставлених рекламних завдань


ВСІ ВИДИ ДРУКУ
• Цифровий друк; (А4,А3 – папір, самоклейка)
• Широкоформатний друк (ширина 3,2 м – банери, оракули, холсти)
• Офсетний друк
• Друк на різографі;
• Сувенірний друк (друк на футболках, світшотах, горнятах)
Всі роботи виконуються на власному обладнанні, що дає нам змогу забезпечити доступні ціни, швидке виконання замовлення. Робота виконується на основі власних макетів, та на основі макетів замовника.
• Пластикові картки;
• Календарі;
• Візитки;
• Рекламні листівки та флаєри;
• Фірмові бланки та конверти;
• Плакати та афіші;
Послуги плотерної та лазерної порізки
Лазерна порізка стає все більш популярним та доступним варіантом виготовлення необхідної продукції. Вироби, вирізані лазерним променем мають ідеальну точність та чистоту різу.Виконуємо індивідуальні замовлення.
Для фігурної порізки виробів самоклеючої плівки використовуються ріжучі плотери. Порізані таким чином матеріали широко використовуються в рекламі, поліграфії, текстилі, як трафарети. Ширина різу – до 1,2 м, довжина практично необмежена.
Завжди в наявності широка гама кольорів самоклеючої плівки.

Наші контакти : м.Коломия пр-т.Чорновола, 32 А , (стометрівка над цілодобовим магазином «Тиса» ) т. 096 -742 -11 – 41
Ключові слова – виготовлення реклами , монтаж реклами , виготовлення вивісок, широкоформатний друк , рекламна агенція , поклейка оракалу , плівок , друк візиток, друк флаєрів, друк А1, друк А2, друк на горнятах, друк на футболках, друк на пазлах, Друк А4, Друк А3 , виготовлення адресних табличок ,Друк банерів , лазерна порізка , виготовлення обємних букв , дизайн
Від: Василь
Ціна: 111 грн.
Можливий торг
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Василь
Івано-Франківськ
Івано-Франківська область

Оголошення №54008 ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ Вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовл на board.if.ua переглянуто: 247 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: