З прибутків запорізьких компаній місцеві скарбниці отримали майже 60 мільйонів

Інше
Тип: Приватне
Додано: 08.04.2021 о 09:17:11
З прибутків запорізьких компаній місцеві скарбниці отримали майже 60 мільйонів, фото 1
Опис пропозиції:
У першому кварталі до місцевих бюджетів регіону надійшло 59 мільйонів 597 тисяч гривень податку на прибуток. Сплачена сума на 9 мільйонів 230 тисяч або на 18 відсотків перевищила минулорічну.
Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, лише у березні підприємства, організації та підприємці перерахували до скарбниць майже 45 мільйонів гривень податку на прибуток.
Найбільші платежі у січні-березні забезпечили суб'єкти м. Запоріжжя – 43,4 мільйона, мелітопольські та веселівські – 5,6 мільйона, бердянські та приморські – 3,4 мільйона, вільнянські, новомиколаївські – 1,2 мільйона, пологівські, більмацькі та розівські – 1,2 мільйона тощо.
Усього в області нараховується близько 900 платників податку на прибуток.
Нагадаємо, податок нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Базова ставка становить 18 відсотків.
Відповідно до пункту 57.1 статті 51 Податкового кодексу України платник податків має самостійно сплатити податкове зобов'язання упродовж 10 календарних днів після поданої декларації.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №63916 З прибутків запорізьких компаній місцеві скарбниці отримали майже 60 мільйонів на board.if.ua переглянуто: 22 раз(и,ів)