Архів оголошень: в пошуках об'єкту для створення дизайн проекту

Інше
Тип: Приватне
Додано: 12.07.2019 о 18:30:21
в пошуках об'єкту для створення дизайн проекту, фото 1
Опис пропозиції:
Впевнена Ви шукаєте мене, а я Вас!

Мене звати Яна, я дизайнер інтер'єру та шукаю об'єкт для створення дизайн проекту .
Це має бути приватний 2-3х поверховий дім або 2-3х рівнева квартира від 200 кв. метрів. З доступом для обмірів, з власниками, які хотіли б зробити сучасний дизайн інтер'єру та були контактні ( для обговорення варіантів, ідей саме Вашого інтер'єру).

Як результат: У мене - об'єкт для дипломної роботи, а у Вас - сучасний дизайн проект ( під чітким керівництвом найталановитіших дизайнерів-архітекторів ), продуманий до найменших дрібниць, за винагороду на Ваш розсуд.

Близько пів року я буду прокидатись та засинати з думкою як зробити Ваш дім гарним, продуманим та комфортним.

Бажано, щоб об'єкт знаходився в Києві або недалеко від нього, розгляну ще Чернігів.

Телефонуйте, пишіть viber_whatsApp_telegram_mail відповім на всі запитання!
Від: Яна
На сайті з: 12 липня 2019 р.
Київ, Київська область
Ціну не вказано
Стан: Ідеальний - Нові

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком в пошуках об'єкту для створення дизайн проекту або переглянути подібні оголошення в розділі Дизайнерські послуги Київ. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.

Нові оголошення

18 квітня 2024 16:24:01соя

Популярні оголошення

Всього
31565
оголошень(ня)